Haymana Evden Eve Nakliyat

Ev ya da işyerlerinin taşınmasında, her detay özen gerektirmektedir. Tüm eşyaların toplanması, taşınması ve yeniden yerleştirilmesi uğraş gerektirdiği kadar zaman da alan bir iştir. Evden eve nakliye hizmetleri ile birlikte kişiler için önemli bir sorun haline gelen taşıma işinde büyük kolaylıklar sağlanmıştır. Taşınacak evde bulunan tüm eşyaların toplanması, paketlenmesi ve yeni adrese ulaştırılması, evden eve nakliye şirketleri tarafından gerçekleştirilmekte ve hem zaman kazanmakta hem de taşınma işinin bütün zorluklarından uzak kalmaktadırlarAnkara evden eve nakliyat şirketi olarak; deneyimli kadromuz, nakliye araçlarından oluşan filomuz ve diğer teknik ekipmanlarımızla müşterilerimizin taşınma işlerini en hızlı ve konforlu şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Evden Eve Nakliye Hizmeti Neleri Kapsar?

Evden eve nakliye dendiğinde; ilk anda eşyaların bulundukları yerden alınıp yeni adrese nakledilmesi gibi anlaşılmakla birlikte aslında çok daha kapsamlı bir hizmet söz konusudur. Evden eve taşımacılık, taşınacak eşyaların bulundukları yerde demonte edilmeleri, paketlenmeleri, nakliye aracına taşınmaları ve yeni adreste monte edilerek paketlerin yerlerine yerleştirilmeleri gibi aşamaları kapsamaktadır. Haymana evden eve taşımacılık şirketi olarak; müşterilerimizin taşınmaları öncesinde yaptığımız keşifle ihtiyaç olacak ambalaj malzemeleri ve diğer ekipmanı belirlemekte ve taşınma işini bu doğrultuda planlamaktayız. Uygun nakliye aracının belirlenmesinden, taşıyıcı personel sayısının belirlenmesine kadar her aşama planlanmakta ve sürecin aksama olmadan tamamlanması sağlanmaktadır.

Yüksek katlı binalarda taşınma işlerinde farklı zorluklar söz konusu olmaktadır. Dar apartman boşlukları, dik merdivenler gibi etkenler eşyaların taşınma süresini uzattığı gibi, hasar görmelerine de neden olabilmektedir. Tüm bu sorunların önüne geçmek amacıyla evden eve şirketimiz tarafından asansörlü taşıma hizmeti verilmektedir. Asansörlü taşımada, üst katlarda bulunan dairenin balkon ya da geniş bir penceresine yaklaştırılan asansör düzeneği üzerine eşyalar yerleştirilerek aşağıya ya da yukarıya taşınabilmektedir. Taşıma süresinin kısalmasında oldukça etkili olan bu asansörlü taşıma sayesinde eşyaların güvenle taşınması da mümkün olmaktadır. Haymana nakliye firması olarak, müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında asansörlü taşımacılık da bulunmaktadır. Taşınma öncesinde yaptığımız keşifle, asansör ihtiyacının olup olmayacağını belirleyerek müşterilerimizi buna göre yönlendirmekte ve taşınma işinin en kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!